Motylek Antywstrząsowy - poduszka turystyczna serca

Nowy produkt

Poduszki antywstrząsowe zwane też antywstrząsowymi motylkami zdobywają coraz większą popularność - i nic dziwnego! Poduszka w kształcie motylka to gwarancja wygody i bezpieczeństwa dziecka zarówno w wózku jak i w foteliku samochodowym.

Więcej szczegółów

32,00 zł brutto

Opis

Wysokość 7 cm
Szerokość 34 cm
Długość 28 cm
Wiek od 6 miesiąca

Więcej informacji

Gwarancja bezpiecznej podróży, i tej małej i tej dużej

Antywstrząsowy motylek gwarantuje główce dziecka stabilizację, podtrzymuje tę najważniejszą część ciała by nie kiwała się na boki podczas jazdy samochodem a podczas drzemki zapewnia komfort i pełniejszy, głębszy, regenerujący sen.

Użycie poduszek turystycznych zalecane jest przez pediatrów zwłaszcza wtedy, gdy dziecko zaczyna podróże w pozycji siedzącej i nie jest w stanie samodzielnie utrzymać główki w pionie. Poduszka odciąża kręgosłup i zabezpiecza go przed wszelkimi urazami. Motylek antywstrząsowy zalecany jest do spacerówek i do fotelików samochodowych. Starsze dzieci też docenią mięciutką i estetyczną poduszkę podczas długich, nużących podróży.

Motylek został zaprojektowany i wykonany w Polsce przez doświadczoną rękodzielniczkę-mamę z Podlasia. Ten konkretny wzór cieszy się dużym zainteresowaniem, rozstaw skrzydełek motylka jest węższy z dołu co sprawia, ze motylek sprawdzi się zarówno dla niemowlęcia jak i starszego podróżnika. Motylek antywstrząsowy w serduszka wykonany został z użyciem certyfikowanej, krajowej bawełny i oryginalnej, mięciutkiej tkaniny Minky lubianej przez maluszki i przez ich mamy.  Poduszka dostosowana jest do różnych warunków pogodowych - zimą możemy oprzeć główkę dziecka od strony polaru, latem od strony bawełny by uniknąć przegrzania. Poduszkę można prać ale dzięki praktycznemu szaremu kolorowi polaru Minky nie będzie to konieczne po każdej podróży. Wzór w serduszka to świetny wybór zarówno dla chłopców jak  i dziewczynek, w końcu tylko ten wzór jest w stanie wyrazić jak mocno kochamy nasze dziecko.

Motylek Antywstrząsowy może przylecieć do was od razu


Zapoznaj się z naszą gwarancją ekspresowej przesyłki!