Termofor z pestkami wiśni - granatowy

Nowy produkt

Termofor z pestkami wiśni - wielofunkcyjny pomocnik każdego rodzica w wyrazistym granatowym kolorze.

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Opis

Wysokość 3 cm
Szerokość 12,5 cm
Długość 15 cm

Więcej informacji

Ekologiczny termofor wypełniony pestkami wiśni

Termoforek z wypełnieniem z pestek wiśni ma wiele zastosowań i może pełnić wiele funkcji. Wypełniające go pestki  po podgrzaniu w piekarniku, mikrofalówce czy na kaloryferze utrzymują ciepło i wtedy woreczek zamienia się w przyjemny, estetyczny,  ekologiczny termofor. Umieszczony pod kocykiem czy kołderką będzie grzał dziecko na jesiennym spacerze. To bezpieczniejsza alternatywa dla tradycyjnych termoforów wypełnianych gorącą wodą - nie wyleje się, nie poparzy dziecka, nie jest ciężki i nie pachnie jak podeszwa do butów. Jego rozmiar i waga dostosowane są do noworodków i niemowląt.
Termoforek umieszczony w plastikowym woreczku (trzeba chronić go przed wilgocią) w zamrażarce zamieni się w chłodny okład na gorączkująca główkę lub stłuczone kolanko. Z tej właściwości mogą skorzystać także mamy, które potrzebują czasem ukojenia dla  piersi po karmieniu.

Inne zastosowania termoforka

To jeszcze nie wszystkie zastosowania sprytnego woreczka! Nasz mały termofor jest doskonałą zabawką sensoryczną. Jego niewielka waga umożliwia najmłodszym dzieciom grzechotanie pestkami i przesypywanie ich w bawełnianym woreczku. Dla kilkumiesięcznych maluchów to doskonała i rozwijająca zabawa.
 
Pamiętacie z dzieciństwa ćwiczenia z workiem wypełnionym grochem? Być może kiedyś was męczyły, ale zawdzięczać im możecie prawidłową postawę i koordynację ruchów. Spróbujcie ze starszymi dziećmi podnoszenia stopami, spacer z woreczkiem na głowie lub prostego "z ręki do ręki".

Nie zwlekaj i zamów termofor z pestkami wiśni - dla siebie lub na prezent!


Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę- sprawdź nasze opcje dostawy.

Termofor z pestek wiśni - granatowy